درباره آرتک

تعمیرات لپ تاپ آرتک به عنوان اولین و بهترین نمایندگی تعمیرات لپ تاپ کشور، فعالیت خود را در سال 1393 به عنوان بزرگ ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ آغاز کرد. گروه تعمیرات لپ تاپ آرتک، از مجموعه ای از متخصصین در حوزه تعمیرات تخصصی لپ تاپ بهره می‌برد. تلاش تیم تعمیرات آرتک همواره برای رضایت مشتریان خود بوده است.

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک

مجموعه آرتک تعمیر در شهر تهران در محدوده محله امیرآباد فعالیت می‌کند و برای تمامی برندهای موجود در بازار متخصصین حرفه ای دارد.

آرتک برای فعالیت های خود دارای مجوزهای رسمی از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و وزارت صمت می‌باشد، که و در سامانه جامع گارانتی ثبت و به عنوان شرکت ارائه دهنده گارانتی و خدمات پس از فروش گوشی‌های تلفن همراه و رایانه معرفی شده است.

مرکز تعمیرات لپ تاپ آرتک

همچنین در بخش گارانتی و رایانه همراه (لپ تاپ) برندهای ذیل را تحت پوشش خود دارد:

 • Apple
 • Asus
 • Lenovo
 • Dell
 • Microsoft
 • Hp
 • Acer
 • Sony

مجوز صادر شده پس از ارزیابی‌های بسیار دقیق و فشرده از سوی شرکت بازرسی انجام گرفته و بدان معناست که شرکت آرتک در جهت واردات و خدمات محصولات ذکر شده تجربه و کارایی لازم را دارا می‌باشد، چرا که مجهز به بانک قطعات، ابزار تعمیرات تخصصی، فضای مناسب جهت پذیرش مشتریان و واحد کنترل کیفیت می باشد.

مشتری مداری ما

 1. همواره اولویت فعالیت ما رضایت مندی مشتریان بوده و به لطف خدا، تا کنون توانسته‌ایم رزومه‌ای بسیار عالی از نظر مشتریان بدست آوریم.
 2. تمامی کارشناسان گروه انفورماتیک آرتک از لحاظ فنی، از تجربه بسیار خوبی برخوردارند.
 3. امنیت و آرامش مشتریان بسیار حائز اهمیت است.
 4. ارائه بهترین راهکارها در زمینه بهبود کیفیت کار و بهینه سازی هزینه‌های اضافی شرکت‌ها و ادارات جهت همکاری مداوم و طولانی
 5. پشتیبانی و نگهداری پایدار
 6. پشتیبانی دوره‌ای و منظم، اخذ قرار داد با شرکت‌ها و ادارات در جهت رضایت مندی مشتریان و بصرفه شدن هزینه‌ها با ضمانت خدمات و گارانتی تمامی قطعات

خط مشی ما

 1. بکارگیری افراد متخصص در تعمیرات لپ تاپ آرتک و  استفاده از قطعات با کیفیت عالی و اورجینال، باعث شده مجموعه تعمیر آرتک مورد اعتماد همگان قرار گیرد.
 2. لپ تاپ تعمیر شده توسط آرتک تعمیر، با بهترین کیفیت انجام می‌گیرد. همچنین برای خدمات انجام شده ضمانت و گارانتی ارائه می‌شود.
 3. انجام سرویس هایی اعم از تمیز کردن لپ تاپ و بادگیری به صورت رایگان انجام می‌شوند.

تماس با ما

تهران، امیرآباد، خیابان کارگر شمالی، خیابان چهارم، پلاک 32

4/5 - (2 امتیاز)