سیاست حریم خصوصی

سیاست اصلی و استراتژی مجموعه تعمیرات لپ تاپ آرتک بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی کاربران است.
مجموعه آرتک در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد مجموعه آرتک است تا بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت خدمات را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، مشتری قابل شناسایی باشد. همچنین مجموعه تعمیرات لپ تاپ آرتک در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است مجموعه آرتک از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

مجموعه آرتک بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.


لپ تاپ آب خورده

آب خوردگی لپ تاپ

آب خوردگی لپ تاپ از معدود دلایلی است که برای لپ تاپ می‌افتد و کاربر دچار دردسر می‌شود. لپ تاپ و مایعات با هم ترکیب

ادامه مطلب »
لولای شکسته قاب لپ تاپ

قیمت لولای لپ تاپ

لولای لپ تاپ چیست لولای لپ تاپ دارای دو قطعه فلز است که با الگوی خاصی برش خورده­ و در کنار هم قرار گرفته‌اند. لولا

ادامه مطلب »
باز کردن قاب لپ تاپ

ترمیم قاب لپ تاپ

ترمیم قاب لپ تاپ ترمیم قاب لپ تاپ زمانی برای شما الزامی می‌شود که قاب آن بر اثر ضربه بشکند. اما بعضی مواقع باز و

ادامه مطلب »
5/5 - (1 امتیاز)