تعویض ال سی دی لپ تاپ

تعویض ال سی دی لپ تاپ

فرقی نمی کند که ال سی دی لپ تاپ شما از چه برندی باشد. در صورت با هر مشکلی که در صفحه نمایش خود، می‌توانید از خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی لپ‌تاپ این مرکز، استفاده کنید. این مرکز، تعمیر و رفع کلیه مشکلات و عیوب ساختاری انواع صفحه نمایش و تعویض صفحه نمایش لپ‌تاپ در بالاترین سطح کیفی را، انجام می دهد. تمامی صفحه نمایش‌های CRT، LCD، LED و OLED برندهای مطرح در این مرکز قابل ترمیم و بازیابی می باشند. تکنسین های مرکز ما با به کارگیری ابزارآلات فنی مدرن و سازگار با مدل مانیتور مورد نظر، ایرادات دستگاه را برطرف می نمایند.
به طور کلی صفحه نمایش لپ‌تاپ دارای قطعات سخت افزاری متعددی می باشد که خرابی هر یک می تواند روند کاری این تجهیزات را مختل سازد. خاطرنشان می نماییم که تمامی مراحل بازیابی قطعات LCDهای معیوب در این واحد براساس پارامترهای استاندارد و اصولی شکل می گیرند.

خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ و تعمیر یا تعویض چیپ گرافیک

عوامل و اجزاء زیادی هستند که برای نقش بستن تصاویر بر روی صفحه نمایش لپ تاپ، دست به دست هم می‌دهند. یکی از این اجزاء، چیپ گرافیک یا واحد پردازش کارت گرافیک است که زحمت پردازش تمامی تصاویر، قبل از نمایش آن‌ها بر روی صفحه نمایش را می‌کشد. درواقع اساس کار LCD لپ تاپ، نمایش تصاویر است. برای انجام چنین عملیات بزرگی نیاز است تا تک تک تصاویر از نظر پارامترهای مختلفی مورد پردازش قرار بگیرند. بنابراین اگر چیپ گرافیکی وجود نداشت تا تصاویر را پردازش کند، هیچ یک از تصاویر بر روی مانیتور نمایش داده نمی‌شدند.

مشاهده هر کدام از علائم بالا، به این معنا است که چیپ گرافیک آسیب‌دیده است و به تعمیر یا حتی تعویض نیاز دارد.

مطالب مرتبط

فهرست