تعمیرات لپ تاپ یوسف آباد

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک، واقع در محله یوسف آباد تهران، با در اختیار داشتن متخصصین مجرب، ابزار به روز و دسترسی سریع به تامین کنندگان قطعات، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی است. این مرکز در حوزه تعمیرات و سرویس لپ تاپ‌های قدیمی و جدید و از انواع برندهای مختلف، به طور تخصصی فعال است. همچنین در حوزه‌های تعمیرات رایانه‌های رومیزی، ال ای دی و ال سی دی ‌های جدید و قدیمی، تعویض آی سی مدارهای مختلف، نصب و راه اندازی شبکه، نصب و راه اندازی دوربین‌های مدار بسته، نصب و راه اندازی سرور و … فعالیت می‌کند و به کاربران گرامی ارائه خدمات می‌کند.

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک، علاوه بر به کارگیری دانش، تجربه و مهارت در امور مشتریان، جانب انصاف را رعایت می‌کند. تمامی خدمات تعمیرات این مرکز با ارائه شش ماه گارانتی ارائه می‌شوند. اگر در این مدت مشکل دیگری برای دستگاه شما مشتریان گرامی به وجود بیاید، این مرکز عهده دار آن می‌شود. همچنین تمام هزینه‌ها و اجرت‌های دریافتی، بر اساس جداول ارائه شده توسط کانون اصناف کامپیوتر و تعمیرات محاسبه شده و به مشتری اعلام می‌شوند. این مرکز عیب یابی دستگاه شما را به صورت «رایگان» انجام می‌دهد و پس از برآورد هزینه، قبل از انجام هر کاری با مشتری هماهنگی‌های لازم، به خصوص از لحاظ قیمت را انجام می‌دهد.

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک واقع در یوسف آباد، با استفاده متخصصین مجرب، قادر است تمام مشکلاتی که برای لپ تاپ شما به وجود می‌آیند، را برطرف کند. به جرات می توانیم بگوییم که در این 9 سال فعالیت ما، مشتریان بسیاری با ما کار کرده‌اند و خداوند را شاکریم، که در بحث خدمات دهی به آن‌ها،چیزی کم نگذاشته‌ایم و تا به امروز دوستان عزیز و مشتریان ثابت ما هستند. متخصصین ما در میان دانشجویان نیز نام آشنا و باسابقه هستند؛ پس از سال‌ها کار در محدوده‌ی دانشگاه‌های تهران و تربیت مدرس، دریافت هزینه‌های کمتر از اعلامی اتحادیه و دانشجویی و البته اعتباری بالا از لحاظ فنی، دانشجویان سابق و فعلی بسیاری هستند، که به ما مراجعه می‌کنند و به متخصصین ما اعتماد می‌کنند.

مرکز تعمیرات لپ تاپ در یوسف آباد، تعمیرات لپ تاپ شما را، در تمام زمینه‌ها، با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. تلاش متخصصین ما بر این است که قطعات اصلی لپ تاپ را تا جای ممکن نگه داشته و تعمیر کنند تا هزینه‌ی کمتری برای مشتریان گرامی ایجاد شود. اما اگر نقص در قطعه به قدری باشد که نتوان آن را تعمیر کرد، پس از اعلام به مشتری، قطعه جایگزین را از تامین کننده دریافت می‌کنیم و آن را تعویض می‌کنیم. از جمله زمینه‌های تعمیراتی سخت افزاری و نرم افزاری که مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک، در آن فعالیت می‌کند عبارتند از:

بسیاری از خدمات دیگر هم هستند که مرکز تعمیرات لپ تاپ آرتک در یوسف آباد به شما مشترین گرامی ارائه می‌دهد. قیمت‌ها، اجرت‌ها و هزینه‌های این مرکز کمتر از تعمیرگاه‌های دیگر است اما در بحث کیفیت ارائه خدمات بی رقیب هستیم و با پشتوانه تجربه متخصصین خود، انواع دستگاه‌ها را تعمیر می‌کنیم و آن‌ها را حتی تضمین می‌کنیم. شما عزیزان در صورت نیاز به انجام تعمیرات روی لپ تاپ خود، می‌توانید به این مرکز مراجعه کنید یا با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

فهرست