تعمیرات لپ تاپ تهران

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک فعال در زمینه تعمیرات لپ تاپ در تهران می باشد. این مرکز با بهره گیری از متخصصین مجرب، ابزار به روز و دسترسی به تامین کنندگان قطعات لپ تاپ آماده است که به شما کابران گرامی ارائه سرویس نماید. اصول مشتری مداری و حفظ حریم خصوصی شما از اولویت‌های ما می‌باشد. همچنین تلاش می کنیم حال مشتری را از تمامی لحاظ رعایت کنیم. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما با ارائه 6 ماه ضمانت همراه هستند و در صورت ایجاد هر گونه عیب دیگر در دستگاه شما، رفع آن را به عهده می‌گیرد. همچنین در این مرکز پس از عیب یابی توسط متخصصین ما، تمام هزینه‌ها خدمت مشتری گفته شده و سپس اقدام به تعمیر آغاز می‌شود.

تعمیر لپ‌تاپ قدیمی در تهران

بسیاری از شما کاربران گرامی ساکن پایتخت دستگاه‌هایی دارید که به مرور زمان مستحلک شده‌اند. با قدیمی شدن این لپ تاپ‌ها، قطعات آن‌ها سخت‌تر پیدا می‌شوند و همچنین دسترسی تامین کنندگان نیز محدود می‌شود. مرکز تعمیرات لپ تاپ آرتک مسئولیت تعمیر لپ تاپ قدیمی شما را به عهده می‌گیرد و می‌تواند در اسرع وقت قطعه مورد نیاز برای تعمیر لپ تاپ شما را تهیه کند. متخصصین ما با اِشراف به بازار قطعات و دسترسی به تامین کنندگان اصلی آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی هستند.

این مرکز متخصصین مجربی در زمینه تعمیر لپ تاپ‌ها از همه‌ی مدل‌ها و برندها را دارد. عمده برندهایی که برای تعمیر نزد ما آورده می‌شوند عبارتند از:

لپ تاپ قدیمی دِل (Dell)

لپ تاپ قدیمی سونی (Sony)

لپ تاپ قدیمی ایسوس (Asus)

لپ تاپ قدیمی ایسر (Acer)

لپ تاپ قدیمی اچ پی (HP)

لپ تاپ قدیمی فوجیتسو (Fujitsu)

لپ تاپ قدیمی لنوو (Lenovo)

لپ تاپ قدیمی اپل (Apple)

لپ تاپ قدیمی مایکروسافت سورفیس (Surface)

تعمیرات سریع لپ‌تاپ در محل

این مرکز کارهای تعمیرات لپ تاپ از اقصی نقاط تهران و حومه را انجام می‌دهد. همچنین عیب یابی دستگاه‌ها در این مرکز رایگان است و شامل هیچ هزینه‌ای نمی‌شود. متخصصین این مرکز نیز می‌توانند در محل مشتری حاضر شوند و تعمیرات دستگاه شما را در صورت امکان، در محل انجام دهند. عیب یابی و تعمیرات در این مرکز تا حد امکان در اسرع وقت انجام می‌شوند و دستگاه در کمتر از 24 ساعت به مشتری تحویل داده می‌شود.

تعمیرات لپ تاپ شهرستان

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ آرتک به شما کاربران گرامی ساکن در خارج از تهران نیز سرویس می‌دهد. این مرکز یا برای شما متخصصی می فرستد که دستگاه شما را بررسی و تعمیر کند و یا لپ تاپ را از شما تحویل می‌گیرد و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر و برای شما ارسال می‌کند. خدمات این مرکز در سراسر کشور در سریع‌ترین زمان ارائه می‌شوند و همراه با آن به شما مشتریان گرامی ضمانت ارائه می‌شود.

فهرست